Новини

Оливи YUKO вирушають до Антарктиди криголамом "Ноосфера"

У рамках підписаного меморандуму про співпрацю між ТОВ СП ЮКОЙЛ та ДУ НАНЦ, компанія ЮКОЙЛ налагодила постачання мастильних матеріалів для двигуна науково-дослідного судна "Ноосфера".

Колектив СП ЮКОЙЛ щиро вітає усіх з наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо міцного здоров’я, добра, миру і злагоди, яскравих та щасливих подій, позитивних емоцій та пошани від рідних, близьких та колег.

Чергове підтвердження відповідності високим галузевим стандартам Американського інституту нафти (API)

Компанія «Юкойл» отримала офіційну ліцензію Американського інституту нафти (API) на новий продукт YUKO Mega Synt 5W-30, а  ще на 2 своїх топових продукти: , а також подовжила ліцензію на найбільш популярні моторні оливи для комерційної техніки  YUKO Mega Diesel 15W-40YUKO Mega HD 10W-40 та YUKO Mega HD 15W-40

Новий YUKO! Зустрічайте.

Відтепер мастильні матеріали YUKO матимуть новий сучасний логотип. Ми оновлюємо всю лінійку продуктів YUKO, змінивши підхід до асортименту, дизайну, матеріалів упакування. 

З Днем автомобіліста і дорожника!

Шановні власники, любителі, автомеханіки, водії та всі, хто має відношення до автомобільного транспорту!

Вітаємо вас зі святом, щиро бажаємо здоров'я та благополуччя, якісних, безпечних доріг та гідних умов праці. Нехай українські дороги будуть по-справжньому європейськими, автомобілі – надійними та міцними, а на шляху нехай завжди горить зелене світло. Менше заторів, більше витримки та взаєморозуміння на дорогах. Бажаємо, щоб ніколи не було потреби зупинятися, але гальма працювали завжди.