Наша команда готова до взаємовигідної співпраці!

Ми розглядаємо пропозиції щодо реалізації мастильних матеріалів YUKO торговими компаніями по всій Україні та за її межами. Нашим торговим партнерам ми пропонуємо найкращі продукти, умови роботи і сервіс на ринку.

Ми співпрацюємо як з великими, так і з малими кінцевими споживачами, розуміючи цінність кожного для бізнесу компанії. Ми вибудовуємо відносини з нашими партнерами і дорожимо ними. Ми тверді у своєму намірі стати найбажанішим (пріоритетним) постачальником для бізнесу будь-якого масштабу.

Наші партнери, які беруть участь в тендерних процедурах, завжди можуть розраховувати на професіоналізм нашого технічного та торгівельного персоналу, обгрунтованість комерційних пропозицій і своєчасність у виконанні зобов'язань.

Ми активно взаємодіємо з постачальниками сировини та обладнання, технологій і послуг, логістичними компаніями і засобами масової інформації, дотримуючись принципу прозорості відносин. Ми завжди відкриті і зрозумілі нашим партнерам.

Ми перебуваємо в постійному пошуку нових каналів збуту, ринкових ніш та інноваційних рішень у всіх аспектах нашого бізнесу і бізнесу наших партнерів. Ми стараємося більше інших і завжди досягаємо запланованих результатів.

YUKO - Ваш професійний партнер в області мастильних матеріалів.

Заповнивши форму, Ви зробите перший крок до успішної співпраці з YUKO.


Для торгівельних компаній


Ми відкриті для нових партнерів і розглядаємо пропозиції щодо реалізації мастильних матеріалів YUKO:

 • регіональними дистрибуторськими компаніями;
 • крупно-і дрібнооптовими торговими компаніями;
 • національними та локальними торговими мережами;
 • мережевими і персональними АЗС і СТО;
 • підприємствами роздрібної торгівлі.

Ми очікуємо від торгових партнерів дотримання стандартів представленості та мерчендайзингу, наявності професійних знань про мастильні матеріали у персоналу, що контактує з кінцевими споживачами. Дотримуючись наших вимог і рекомендації багато підприємств розвивають свій бізнес з мінімальними ризиками, досягаючи значних успіхів.

Ключовими критеріями при виборі торгівельних партнерів для нас є:

 • Бажання компанії просувати український продукт європейської якості;
 • Позитивна репутація компанії в регіоні;
 • Залученість власника у бізнес;
 • Збалансованість товарного портфеля;
 • Наявність ресурсів для ведення та розширення бізнесу;
 • Наявність налагодженої системи продажів (команда, склад, логістика);
 • Наявність в штаті персоналу, що володіє технічними знаннями про мастильні матеріали;
 • Здатність використовувати і транслювати своїм партнерам пропоновані нами технології та методи продажів;
 • Готовність спільно розробляти і слідувати стратегії для досягнення запланованих результатів.


Нашим торговим партнерам ми пропонуємо найкращі продукти, умови роботи і сервіс на ринку.
На складах компанії завжди підтримується оптимальний запас продукції, що в більшості випадків, дозволяє задовільнити навіть хвилеподібний попит.

Термін виробництва в т.ч. більшості нестандартних замовлень, як правило, не перевищує 3-х робочих днів.

Налагоджені відносини з провідними транспортними компаніями дозволяє вирішити питання доставки замовленої продукції в будь-яку точку України і світу в самі стислі терміни.

Ми здійснюємо технічну та рекламну підтримку бізнесу наших партнерів, пропонуючи участь у регулярних маркетингових програмах і заходах.

Розпочавши співпрацю з YUKO, кожен наш партнер отримує персонального менеджера, в завдання якого, крім усього іншого, входить задача - зробити спілкування партнера і компанії максимально простим і результативним.


Для кінцевих споживачів


Якщо Ваша компанія на регулярній основі споживає мастильні матеріали для власної техніки, будь то парк автомобільної або сільськогосподарської техніки або промислове обладнання - ми, як мінімум, хочемо з Вами познайомитися.

Маючи великий досвід співпраці як з найбільшими споживачами: заводами, агрофірмами, держ.структурами, так і з невеликими приватними фермерськими господарствами, транспортними фірмами, ми пропонуємо широкий асортимент мастильних матеріалів в зручній фасовці, що задовольняє будь який масштаб споживання.

Ми розробляємо нові форми упаковки, забезпечуючи значну економію коштів нашим партнерам зберігаючи при цьому стабільно високу якість мастильних матеріалів ТМ "YUKO".

Серед наших партнерів компанії з різних секторів економіки, таких як гірничо-видобувальна, металургійна, машинобудівельна, сільськогосподарська, хімічна, харчова, транспортна та інші.
Ми вибудовуємо відносини з нашими партнерами і дорожимо ними, розуміючи, що від ефективності їхнього бізнесу залежить успіх нашої компанії.

Наші відомі партнери:


Ми тверді у своєму намірі стати найбажанішим (пріоритетним) постачальником для бізнесу будь-якого масштабу.


Для тендерних замовників


За роки роботи з великими компаніями з різних галузей економіки ми отримали великий досвід участі в більш ніж 10 000 тендерів різного масштабу і, як ніхто інший, розуміємо тонкощі роботи з такими замовленнями.

Ми розуміємо потреби наших клієнтів і завжди готові забезпечити їх професійною технічною підтримкою, гарантуючи обгрунтованість комерційних пропозицій і своєчасність виконання зобов'язань.

Для участі в тендерних торгах з імпортозаміщення на великих підприємствах наш дослідницький відділ розробив і впровадив у виробництво більше 50 унікальних продуктів, більшість з яких раніше не вироблялися в Україні.

Дотримуючись стратегії розвитку великого бізнесу ми і далі плануємо розробки продуктів, спрямованих на заміщення імпортних аналогів для підприємств гірничо-видобувальної, металургійної, машинобудівельної, сільськогосподарської, хімічної, харчової, транспортної та інших галузей промисловості.

Володіючи однією з найсучасніших в Україні дослідною лабораторією, сертифікованою Держстандартом, ми щодня здійснюємо поглиблений аналіз сировини, а також олив та мастил на всіх етапах виробничого процесу.

На вимогу замовників, ми здійснюємо додатковий контроль якості продукції на відповідність європейським нормам, залучаючи до цього незалежну аудиторську компанію SGS, яка є світовим лідером у цій галузі.

На підприємстві впроваджена і сертифікована система управління якістю ISO 9001.

СП Юкойл - єдиний виробник мастильних матеріалів в Україні, що має діючу ліцензію API Американського Інституту Нафти.

Заповнивши форму, Ви зробите перший крок до успішної співпраці з YUKO.


Для постачальників


Ми вибираємо тільки кращих постачальників!

Розуміючи, що успіх нашого бізнесу, у великій мірі залежить від роботи наших постачальників, ми з особливою ретельністю підходимо до питання вибору партнерів.

У компаніях-постачальниках ми особливо цінуємо:

 • Позитивну репутацію

 • Системність

 • Прозорість

 • Розвиток та інноваційність

 • Конкурентність пропозицій

Ми дотримуємося процесного підходу у взаємодії з постачальниками і вимагаємо від них дотримання стандартизованих процедур, які є невід'ємною частиною діючої на підприємстві системи менеджменту якості.

Наші постачальники сировини та обладнання, технологій і послуг розвиваються разом з нами, відкриваючи для себе нові можливості.

Разом ми вірні прагненню налагодити в Україні випуск продуктів європейського рівня якості, які були б запитувані по всьому світу, одночасно піклуючись про екологію, людину та її потреби.

Якщо Ваша компанія відповідає нашим принципам і Вам близькі наші цілі - запрошуємо до співпраці!


Заповнивши форму, Ви зробите перший крок до успішної співпраці з YUKO.

Заявка на співпрацю