Виробництво

Завод технічних олив «СП Юкойл» був побудований в м.Запоріжжя на південному сході України в 2002 році за участю німецьких партнерів.

При будівництві були враховані жорсткі вимоги екологічної безпеки, що висуваються до подібного роду об'єктів у країнах Європейського союзу. На сьогоднішній день завод є одним з найсучасніших виробничих підприємств галузі в Східній Європі.

Виробничі корпуси заводу, обладнані передовим обладнанням, займають площу більш ніж 10 000 кв.м. Технологічний цикл виробництва максимально автоматизований, забезпечуючи випуск продукції стабільно високої європейської якості.

Асортимент мастильних матеріалів, що випускаються серійно під торговою маркою YUKO складає більше 250 найменувань олив, мастил, мастильно-холодильних та інших технічних і сервісних рідин. Об`єм виготовленої заводом продукції настільки великий, що якби оливи YUKO використовувалися тільки в Україні, то їх було б достатньо для кожного другого українського автомобіля.

Завод технічних олив «СП Юкойл» виробляє не лише серійні оливи та мастила, а також пропонує майже необмежені можливості з виробництва ексклюзивних мастильних матеріалів із заданими характеристиками. Фахівці заводу володіють великим досвідом у галузі розробки та виробництва індивідуальних мастильних матеріалів, гарантуючи замовникам самі оперативні терміни здачі замовлень.

На підприємстві працює одна з найсучасніших в Україні дослідних лабораторій, яка акредитована Держстандартом. Відділ технічного контролю щодня здійснює поглиблений аналіз сировини, що надходить, а також олив і мастил на всіх етапах виробництва.

Екологічна безпека для нас один з пріоритетних напрямів інвестування. Вклад в сучасні технології очистки та фільтрації для багатьох компаній є прикладом боротьби за безпеку і чистоту навколишнього середовища. Завдяки комплексу природоохоронних технологій та заходів, впроваджених на виробництві, прилеглі до території підприємства оранжерея та садові господарства здатні розвиватися без перешкод з боку заводу.

На підприємстві впроваджена і діє система менеджменту якості, сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001:2015.